Uzmancity - İçerik Hizmetleri Platformu Help Documents İade
İade
Teslimat ve İade Şartları

Teslimat

Uzmancity.com üzerinden aldığınız Premium üyelikler, Nick değiştirme, Ekstra özel mesaj kutuları ve Reklam hizmeleri forum yönetimi tarafından aktif hale getirilmektedir.Herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilir yada yetkililere özel mesaj göndererek sorununuzu bildirebilirsiniz.

Alınan Reklam paketlerinizin, nick değiştirme, ekstra mesaj kutularınızın, premium üyeliklerinizin özelliklerini ve sürelerini alım aşamasında görebilirsiniz.

Değişim ve İade Şartları

Alınan Premium üyeliklerde bir alt pakete düşürme yapılamaz. Bir yada birden fazla üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Bu hesaplama yönetici tarafından manuel olarak yapılır ve hesabınıza manuel olarak tanımlanır.

Premium üyelikler (bronz, elmas, platinum, kurumsal) Özel mesaj kutuları, Nick değiştirme, Reklam paketleri hesabınıza tanımlandığı andan yani ilk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağlamaya başladığı için iade koşulu oluşmaz. Bundan dolayı bu hizmetlerle ilgili iade talep edilemez.

Premium Üyelik Sözleşmesi;

Alınan Premium Üyelikler Uzmancity.com'a sponsorluk maksadı taşır.

Premium üyelik alan üyelerimiz aldıkları premium üyelik rankına göre Forumdan verilen ekstra özelliklerden faydalanmaya hak kazanırlar.

Uzmancity.com'dan uzaklaştırılan herhangi bir Premium üye (silver,gold,platin,kurumsal) hiçbir koşulda iade talep edemez ve/veya herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

Alınan premium üyeliklerin özellikleri hemen kullanılmaya başlandığı ( İlk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağladığı ) için hiç bir şekilde para iadesi yapılmaz! Bu yüzden üyelik hizmetlerini, üyelik planlarını ve sözleşmeyi dikkatlice okuyup, kendinize en uygun Premium Üyeliği alın.

Düşük bir paket alan üye isterse paketini yükseltebilir. Ancak önceki paketinden kalan gün sayısına göre para iadesi yapılmaz.

Bir premium hizmetini ve hesabı bir kişi kullanabilir. Birden fazla kullanım halinde ve/veya hesap paylaşımı durumunda Uzmancity.com Premium hesabınız durdurulur ve üyelik hesabınız Uzmancity.com'dan uzaklaştırılır.

Premium üyelikleriniz bir başka kullanıcıya devir edilemez.

Reklam Paketleri Kullanım Sözleşmesi;

Alınan Reklam Paketleri Uzmancity.com'a sponsorluk maksadı taşır.

Alınan Sponsor Reklamları konunuzun bulunduğu kategoride sabitlenecek şekilde kullanabilirsiniz.

Alınan Reklam Paketlerinizi en az 1 aylık periyodlar şekinde kullanabilirsiniz.

T.C Kanunlarına ve yasalarına uygun olmayan hiçbir içerik reklam olarak eklenemez! Kanunlara ve Yasalara uygun olmayan reklamlar silinir, iadesi yapılmaz ve kullanıcı uzmancity.com'dan süresiz olarak uzaklaştırılır.

Alınan Reklam paketlerinde hiç bir şekilde para iadesi yapılmaz ve başkasına devredilemez

Uzmancity.com